Fődíj:

2 db turista oda-vissza osztályú jegy Miamiba,
amely jegyek az Air France járataira szólnak
1 hét 8 nap / 7 éjszaka 4* szálloda Miamiban reggelivel, oda-vissza transzferrel.
Az Utazás az Unitravel utazási iroda által javasolt időpont egyikében beváltható, részletes egyeztetés a fődíj nyertessel történik.

Heti nyeremények:

hetente 1 (egy) darab a játék időtartama alatt összesen: 5 (öt) db Iphone 8 nyertesei:

1.hét:
Manninger Melinda - Pilisjászfalu
Györköny Zsófia - Budapest
Tóth Máté - Eger


és heti 10 (tíz) db összesen 50 db
15 000 Ft értékű Garage Strore vásárlási utalvány nyertesei:

1.hét:
Bendik Izabella - Budapest
Csicsely Szabolcs - Budapest
Halász Viktor - Budapest
Pózmán Petra - Hajdúdorog
Papp Mária - Maglód
Klachmányi Ildikó - Budapest
Tóth István - Pusztaegres
Fehérvári Tibor - Miskolc
Geráné Csenki Orsolya - Szeged
Wágner Zsófia - Budapest

2.hét:
Major Péter - Pécel
Zugfil Tamás - Pécs
Lévai Béla - Szeged
Halászné Schneider Paula - Vácrátót
Májik Nikolett - Tatabánya
Dobos Anita - Miskolc
Kovács Gábor - Székesfehérvár
Bartha Dániel - Budapest
Kordásné Harcsás Gabriella - Makó
Ódor Péter - Budapest

3.hét:
Temesvári Zsófia - Budapest
Herke Zoltán - Pécs
Varga Tamás - Pécs
Napi nyeremény:

naponta 10 (tíz) darab a játék időtartalma alatt összesen:
310 (háromszáztíz) db egyedi logozott Bluetooth lejátszó nyertesei:

05.01:
Timár Nóra - Biatorbágy
Demcsák Nikolett - Budapest
Mátlé János - Budapest
Pacher András - Budapest
Gyökér Renáta - Nyíregyháza
Szabó Attila - Budaörs
Borbély Róbert - Pécel
Borsos Eszter - Nagyigmánd
Szeplaki Andras - Budapest
Királyné Békefi - Kökény

05.02:
Szathmáry Lajos - Maglód
Sipos Tiborné - Vácduka
Ágfalvi László - Miskolc
Jezierska Roksana - Budakalász
Grzibovszky Jenő - Budapest
Herber Olga Lea - Budapest
Kun Gergő - Budapest
Pirkhoffer Bence - Budapest
Fejes Dániel - Szigetszentmiklós
Czenkár Péter - Felsőgöd

05.03:
Pásztor Marianna - Tápióság
Meleghné Dulai Mónika - Eger
Insticai-Márton Edit - Sződliget
Bakóné Mocher Anikó - Halásztelek
Schulcz Jolán - Szeged
Fuli Sándor - Budapest
Bacskai Zsófi - Nyíregyháza
Fritsche Dániel - Budapest
Duzsik Kata - Zalaegerszeg

05.04:
Zákány Sándorné - Nyíregyháza
Sipos Tibor - Vácduka
Kovács László - Győr
Mezei Veronika - Székesfehérvár
Nèmeth Noèmi Márta - Budapest
Papp Mária - Maglód
Márton Andrea - Szeged
Vas Gyula - Beled
Majorosné Molnár Anikó - Budapest
Auer Vivien - Vértesszőlős

05.05:
Nagy Gergely - Siófok
Pünkösti Anikó - Budapest
Balogh-Csidei Ágnes - Budapest
Felföldi Gábor - Budapest
Debreczeni Krisztián - Budapest
Nagy Ágnes - Budapest
Dr. Németh Kornél - Sándorfalva
Horváth Gábor - Fót
Nagy Brigi - Tiszalök
Lukács Katalin - Budapest

05.06:
Lőrincz Ágnes - Budapest
Sipos Evelin - Vácduka
Vlkovszky Gábor - Érd
Bruzák István - Budapest
Kozma Beáta - Mátranovák
Nagyné Biró Lívia - Pécs
Kucsera Imre - Lajosmizse
Báló Attila - Szeged
Zsoldos Ákos - Izsák
Csontos Viktória - Gyöngyös

05.07:
Juhász-Vlkovszky Krisztina - Sukoró
Veisz Ákos - Győr
Madar Alexandra - Pánd
Albert Tibor - Budapest
Lázár Anita - Tápiószecső
Havas Péter - Budaörs
Havrán Istvan - Miskolc
Fülöp Zoltánné - Budapest
Kohl Szilárd - Kőszeg
Kelemen Renáta - Budapest

05.08:
Szabados Alida - Nyergesújfalu
Nagy Zsolt - Nyíregyháza
Bertók Nikolett - Baktüttös
Pilár Ágnes - Fehérgyarmat
Bozsó Henrietta - Budapest
Tajtiné Tamasik Gréta - Szeged
Bognár Szilvia - Szeged
Sarkadi Dorottya - Budapest
Kopócs Mátyás - Budapest
Kormos Ádám - Budapest

05.09:
Lázár Enikő - Pomáz
Bóné Andrea - Budapest
Szalontainé Lebanov Erzsébet - Albertirsa
Antal Balázs - Budapest
Kulich Viktória - Érd
Lénárt Lilla - Budapest
Csák Viktor - Miskolc
Herceg Katalin - Demecser
Dudás Ádám - Gödöllő
Gálik Zsófia - Budapest

05.10:
Török Bálint - Szigetvár
Szegner Ákos - Nőtincs
Stork Henrik - Nyíregyháza
Nagy Ferenc - Százhalombatta
Horváth László - Csopak
Kövér István - Hajdúszoboszló
Lakatos Attila - Lakatos Attila
Krisztován Anikó - Gyula
Pásztor Marianna - Tápiosag
Szabó Emese - Gyál

05.11:
Csalló Adrienn - Nagykanizsa
Filozof Nóra - Békéscsaba
Dezső Bálint - Pécs
Újházi Gabriella - Sóskút
Dallos Dávid - Budapest
Teller Péter - Budapest
Molnár Zoltán - Budapest
Szuák András - Budapest
Taky Gábor - Verseg
Oláh Sándor - Gyömrő

05.12:
Ángyán Anita - Székesfehérvár
Bödei Bianka - Rózsaszentmárton
Szabó Kristóf - Hajdúdorog
Hidas Péter - Budapest
Könyves Ferenc - Győrújfalu
Takács Attila - Martonvásár
Cseh Gábor - Zalaegerszeg
Kajtár Norbert - Őrbottyán
Győrfi István - Kazincbarcika
Sopronyi Zsolt - Csegöld

05.13:
Fodor Tamás - Budaörs
Juhász-Vlkovszky Krisztina - Sukoró
Csontos János - Mád
Pál Zsolt Dávid - Pécs
Hegedüs Tamás - Budapest
Gyöngyös Edit - Pécs
Bukovenszky Béla - Miskolc
Demeter László - Dunaújváros
Horváthné Pethő Szilvia - Szombathely
Szibilla Zoltán - Mogyoród

05.14:
Pazsitni Imre - Budapest
Paulovits Tamás - Százhalombatta
Zékány Krisztina - Budapest
Serhók Szilvia - Székesfehérvár
Juhász Anikó - Deszk
Csécseiné Balogh Ágnes - Szeged
Hajdu Bernadett - Kazincbarcika
Pokoraczki Anita - Budapest
Herczeg István - Mindszent
Finda Anna - Budapest

05.15:
Szájli Gabriella - Budapest
Pintér Gergely - Budapest
Harangozó Andrea - Zalaegerszeg
Székely Kornélia - Budapest
Molnár Gábor - Budapest
Éles Vilmos - Szeged
Pénzes Csilla - Szeged
Nagy Balázs - Budapest
Rabloczky Szilvia - Budapest
Németh Dávid - Szombathely

05.16:
Szabó Ferenc - Érd
Bócsai Erika - Budapest
Molnár Anikó - Budapest
Béda Bálint - Budapest
Szöllősi Gábor - Budapest
Miklós Mónika - Budapest
Kapitány László - Budapest
Slemmer Ádám - Budapest
Nádasi Melinda - Budapest
Farkas Mátyás - Tatabánya-Vértesszőlős